„Valencia“ netikėtai sutriuškinta Saragosoje, Marius Stankevičius išvytas iš aikštės

Šeštadienį vakare sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXVIII turo rungtynėse eilinę pergalę šventė Madrido „Real“ futbolininkai.
Marius Stankevičius
Marius Stankevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Ramioje dvikovoje Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2: įveikė Alikantės „Hercules“ vienuolikę ir bent jau vienai dienai sumažino atsilikimą nuo čempionate pirmaujančios „Barcelona“ ekipos iki keturių taškų.

Abu įvarčius „krališkajam“ klubui pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis Prancūzijos nacionalinės rintinės puolėjas Karimas Benzema.

Kitame mače Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ išvykoje kiek netikėtai net 0:4  buvo pažeminta „Zaragoza“ komandos.

Lietuviui mačas susiklostė nesėkmingai – antrajame kėlinyje dėl gynėjo pražangos baudos aikštelėje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „šikšnosparnių“ vartus, o pačiam Mariui parodė antrąją geltoną kortelę bei pašalino jį iš aikštės.

„Almeria“ ir Madrido „Atletico“ išsiskyrė taikiai 2:2.

Rezultatai:

„Zaragoza“ 4 0  „Valencia“

5 min. J.Jarošikas
40 min. A.Herrera
65 min. G.Fernandezas (iš 11 m. baudinio)
75 min. G.Fernandezas (iš 11 m. baudinio)

64 min. iš aikštės pašalintas M.Stankevičius

„Almeria“ 2 2 Madrido „Atletico“

49 min. A.Crusatas
77 min. H.Goitomas

39 min. S.Aguero
61 min. S.Aguero

Madrido „Real“ 2 0 Alikantės „Hercules“

24 min. K.Benzema
56 min. K.Benzema

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Barcelona“              27 24  2  1 78:13 74
2. Madrido „Real“           28 22  4  2 67:20 70
3. „Valencia“               28 16  6  6 42:32 54
4. „Villarreal“             27 15  5  7 46:29 50
5. Bilbao „Athletic“        27 13  2 12 42:38 41
6. „Espanyol“               27 13  1 13 35:39 40
7. Madrido „Atletico“       28 11  6 11 39:35 39
8. „Sevilla“                27 11  5 11 41:42 38