Valensijos derbis: „Valencia“ įveikė „Levante“ ir pakilo į trečiąją poziciją

Ispanijos pirmenybėse vyko tejos 11-ojo turo rungtynės. Pergalę Valensijos miesto derbyje iškovojo „Valencia” klubas, kuris rezultatu 2-0 nugalėjo „Levante” ekipą.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Los Che” minėtame susitikime ėmė pirmauti nuo 31-os minutės, kuomet „Levante” komandos žaidėjas Javieras Venta visiškai to nenorėdamas pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Rezultatą svečiuose žaidusi „Valencia” padvigubino 50-ą minutę. Jos metu svečių gretose pasižymėjo saugas Tino Costa. Kaip vėliu paaiškėjo, tai buvo paskutinis šio susitikimo įvartis.

Po šios pergalės CF „Valencia“ su 24 taškais pakilo į trečią turnyro lentelės vietą, o „Levante“ (23 taškai) nusmuko į ketvirtą. Pirmauja Madrido „Real“ (25 taškai) ir FC „Barcelona“ (24 taškai) klubai.

Kiek anksčiau vyko varžybos tarp „Mallorca” ir „Sevilla” komandų. Šios rungtynės po gan nervingos kovos baigėsi nulinėmis lygiosiomis, mat pasižymėti nepavyko nei vienai ekipai.

Dar vienas mačas vyko Sevilijoje, kur vietos „Real Betis” priėmė svečius „Malaga” futbolininkus. Šios rungtynės taip pat baigėsi be įvarčių – 0-0.

Rezultatai:

„Levante” 0 – 2 „Valencia”
31' [0 – 1] Javier Venta (į savus vartus)
50' [0 – 2] Tino Costa

„Mallorca” 0 – 0 „Sevilla”

„Real Betis” 0 – 0 „Malaga”