-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Valentino Granatkino turnyre lietuviai sužaidė lygiosiomis su slovakais

Lietuvos U-18 (gimusių 1999 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė Sankt Peterburge vykstančiame tarptautiniame Valentino Granatkino atminimo turnyre antrosiose C grupės rungtynėse lygiosiomis 0:0 sužaidė su Slovakijos komanda ir įsirašė ketvirtąjį tašką turnyro lentelėje.
Lietuva – Ukraina
Lietuva – Ukraina / Sauliaus Čirbos/LFF.lt
Temos: 1 Lietuviai

Po pergalingų rungtynių prieš Azerbaidžaną, trečiadienio susitikime vyriausiasis treneris Vytautas Vaškūnas startinėje sudėtyje atliko tris keitimus.

Susitikime daugiau pavojingų epizodų buvo užfiksuota pirmajame kėlinyje – progų turėjo tiek lietuviai, tiek slovakai. 18 minutę pastarieji galėjo išsiveržti į priekį, bet smūgiavo tiesiai į vartininką Pijų Petkevičių.

Po dviejų minučių Lietuva atsakė savo išpuoliu, kuriame Džiugas Sūnelaitis atliko perdavimą į baudos aikštelę, bet Edgarui Utkui nepavyko realizuoti puikios galimybės ir jis smūgiavo šalia vartų.

Slovakai grasino mūsiškių vartams, bet P.Petkevičius gelbėjo savo komandą. Tuo tarpu lietuvių saugas E.Utkus, įmušęs pirmajame susitikime baudos smūgį, 35 minutę vėl buvo arti įvarčio – po baudos smūgio iš 25 metrų į dešinį kampą skriejusį kamuolį atrėmė vartininkas.

Antrajame kėlinyje Slovakija padidino spaudimą, tačiau iš to išpešti jiems nieko nepavyko. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Geriausiu žaidėju Lietuvos komandoje išrinktas Domantas Putrius.

C grupėje po antrojo turo Lietuva yra lyderė su keturiais taškais ir yra vienintelė komanda, kuri iškovojo pergalę. Poryt lietuviai susigrums paskutinėse grupės rungtynėse su antroje vietoje žengiančia Kazachstano komanda (2 tšk.). Ji sužaidė lygiosiomis 2:2 su Azerbaidžanu.

Lietuva – Slovakija 0:0 (0:0)

Įspėti: 11 min. R.Bozenikas (Slovaikja), 47 min V.Filipas (Slovakija), 57 min. R.Kruzliakas, 75 min. T. Paulikas (Lietuva), 81 min. T.Aukštuolis (Lietuva), 86 min. R.Misiūnas (Lietuva), 86 min. D.Spiriakas (Slovakija).

Lietuva: Pijus Petkevičius, Matas Voronko, Tadas Paulikas, Kipras Kažukolovas, Deividas Raulinaitis, Matas Ramanauskas (81 min. Martynas Vasiliauskas), Tomas Janušauskas (46 min. Domantas Vitkus), Andrius Lučauskas (66 min. Deividas Mikalauskas), Edgaras Utkus (66 min. Ronaldas Misiūnas), Domantas Putrius, Džiugas Sūnelaitis (66 min. Titas Aukštuolis).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?