Velička pelnė pirmą įvartį Škotijos čempionate

Andrius Velička
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Andrius Velička
Šaltinis: BNS
0

Pirmąjį įvartį šio sezono Škotijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmenybėse įmušė Andrius Velička, tačiau devintoje vietoje esanti jo „Aberdeen“ (10 tšk.) vienuolikė antradienį namuose XII turo rungtynes 1:2 (0:1) pralaimėjo „Inverness Caledonian Thistle“ (18 tšk.) ekipai, kuri pakilo į ketvirtą vietą.

44-ą minutę Darreną Makie pakeitęs lietuvis žaidė iki mačo pabaigos ir 49-ą minutę išlygino rezultatą – 1:1.

Pirmą įvartį į šeimininkų vartus įmušė Adamas Rooney (34 min.), antrąjį – Grantas Munro (81 min.).

Dvylikos komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Glazgo „Rangers“ (31 tšk.) klubas, lenkiantis Glazgo „Celtic“ (30 tšk.) ir „Motherwell“ (19 tšk.) futbolininkus.

Edinburgo „Hearts“ (17 tšk.) komanda su Mariumi Žaliūku bei Arvydu Novikovu – penkta, o Valdo Trakio Edinburgo „Hibernian“ (8 tšk.) vienuolikė – vienuolikta.