Veličkos debiutą Anglijoje apkartino trauma

Anglijos antroje pagal pajėgumą lygoje „Coca-Cola Championship“ antradienio vakarą debiutavo naujasis „Bristol City“ puolėjas Andrius Velička.
Andrius Velička
Debiutinėse rungtynėse „Bristol City“ ekipos gretose A.Velička žaidė vos 5 minutes. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Debiutas lietuviui susiklostė itin nesėkmingai – sužaidęs kiek daugiau nei penkias minutes, jis buvo pakeistas dėl gautos traumos.

Vos prieš kelias dienas prie komandos prisidėjęs puolėjas iš Lietuvos šio vakaro susitikimą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. 34-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais vilkintis Andrius savo šanso sulaukė įpusėjus antram kėliniui – 64-ąją minutę.

Deja, puolėjas ant vejos praleido vos penkias minutes bei anglų publikos savu žaidimu sužavėti nespėjo, mat jau 69-ą minutę dėl patirtos rimtos traumos buvo priverstas aikštę palikti.

Lietuvos rinktinės puolėjas nesėkmingai pastatė koją ir iš aikštės buvo išneštas neštuvais. Ar trauma rimta, turėtų paaiškėti atlikus tyrimus.

Mačą „Bristol City“ laimėjo rezultatu 1:0, o pergalingą įvartį Nicky Maynardas pelnė iki finalinio švilpuko likus 10 minučių.