Ispanijos lygos soste „Barcelona“ pavijo Madrido klubą

Luiso Suarezo du įvarčiai padėjo „Barcelona“ komandai sugrįžti į Ispanijos lygos viršūnę, kur katalonai užsiropštė po pergalės 3:0 išvykoje prieš „Espanyol“. O Madrido „Real“ turėtų padėkoti savo krašto gynėjui iš Brazlijos Marcelo už pergalę namie 2:1 prieš „Valencia“.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atrodė, kad „Real“ neiškovos trijų taškų permainingose rungtynėse šeštadienį Madride.

Nors Cristiano Ronaldo pelnė pirmąjį įvartį 27-ąją min., antrajame kėlinyje šis portugalas nerealizavo 11 metrų baudinio – jį atrėmė vartininkas Dani Alvesas.

Likus žaisti 8 minutes Dani Parejo puikiai atliko baudinį, pataikęs kamuolį į viršutinį vartų kampą ir išlyginęs rezultatą (1:1).

Tačiau 86 min. kairiuoju kraštu į ataką atlėkęs Marcelo žemu smūgiu nuginklavo D.Alvesą ir Madrido stadiono tribūnos lengviau atsikvėpė.

Iškovojęs pergalę 2:1 Madrido klubas per 34 rungtynes yra surinkęs 81 tašką.

Tiek pat taškų turi ir „Barcelona“, kuri turi tarpusavio rungtynių pranašumą, bet yra sužaidusi vienu maču daugiau.

„Barcelona“ šeštadienį irgi turėjo pasisemti kantrybės, kol svečiuose atsirakino „Espanyol“ vartus.

Bet du L.Suarezo (50-ąją ir 87-ąją min.) ir vienas Ivano Rakitičiaus (76-ąją min.) įvartis padėjo čempionų titulą ginančiai ekipai laimėti svarbias rungtynes prieš kitą Barselonos klubą 3:0.

Barselonos komandai šiame Ispanijos čempionate liko sužaisti trejas, Madrido „Real“ – ketverias rungtynes. Trečioje vietoje žengiančiam Madrido „Atletico“ (71 taškas) – liko trys mačai.