Vokietijoje nutrauktos „Schalke“ ir „St.Pauli“ rungtynės, nes teisėją sužeidė alaus bokalas

Vokietijos čempionate tarp „St.Pauli” ir Gelzenkircheno „Schalke” ekipų susitikimas antrojo kėlinio pabaigoje buvo nutrauktas, o iki tol 2-0 pirmavo „Schalke”. Šios rungtynės nebuvo baigtos žaisti iki galo, mat vienas iš fanų metė alaus bokalą į šoninį teisėją, kuris negalėjo daugiau tęsti mačo.
Incidentas įvyko pačioje mačo pabaigoje.
Incidentas įvyko pačioje mačo pabaigoje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Bokalas Futbolas

„Mes negalime būti nubausti, nes pirmavome ir mačas buvo nutrauktas paskutinėmis minutėmis“, - kalbėjo „Shalke“ direktorius Horstas Heldtas.

Sirgalių veiksmų nepateisino „St.Pauli” treneris Holgeris Stanislawski: „Tokie dalykai futbole yra neatleistini. Man belieka tik apgailestauti...“

Pirmasis šio susitikimo įvartis krito 26-ą minutę, kuomet svečių puolėjas Raulis gavęs perdavimą iš komandos draugo Jeffersono Farfano nuginklavo vartininką Benediktą Pliquettą.

Sekantį kartą kamuolys į „St.Pauli” komandos vartus buvo pasiustas 67-ą minutę, kai po Farfano perdavimo jaunasis talentas Julianas Draxleris padvigubino svečių pranašumą.

68-ą minutę Hamburgo miesto komanda liko žaisti dešimt prieš vienuolika, mat futbolininkas Janas Philippas Kalla prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

Sužaidus dar kiek daugiau nei dešimt minučių, „St.Pauli” klubas liko žaisti jau tik devyni prieš vienuolika. Iš aikštės 79-ą minutę išvarytas buvo raudoną kortelę gavęs Finas Bartelsas.

Vokietijos čempionate „Schalke“ su 33 taškais užima tik 10 vietą, tačiau klubas pateko tarp aštuonių stipriausių UEFA Čempionų lygos ekipų.

„St. Pauli” 0 - 2 „Schalke”
26' [0 - 1] Raul
67' [0 - 2] Julian Draxler
68' Jan-Philipp Kalla („St. Pauli”)
79' Fin Bartels („St. Pauli”)