Vokietijos futbolo čempionate „Bayern“ prisiminė, ką reiškia nelaimėti

Vokietijos futbolo čempionato („Bundesliga“) aštuntojo turo rungtynėse du taškus prarado turnyre pirmaujantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.
„Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris (kairėje) įvarčio nepraleidžia jau daugiau nei 1000 minučių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Fantastišką sportinę formą sezono pradžioje demonstruojantys „bavarai“ išvykoje nesugebėjo įveiki „Hoffenheim“ vienuolikės – mačas baigėsi be įvarčių 0-0.

Iki šių rungtynių „Bayern“ buvo laimėjęs net 10 mačų iš eilės visuose turnyruose.

Fantastišką rezultatą pasiekė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. Jis jau 11 rungtynių iš eilės arba 1018 minučių į savo ginamus vartus nepraleidžia įvarčio.

Tuo tarpu čempionų titulą ginanti Dortmundo „Borussia“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-0 sutriuškino lygos naujokę, „Augsburg“ komandą, ir bent jau vienai dienai pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Kita intriguojantis dvikova tarp Leverkuzeno „Bayer“ ir „Wolfsburg“ baigėsi šeimininkų pergale 3-1.

Švieslentė

Leverkuzeno „Bayer“ 3 1 „Wolfsburg“
14' [1 – 0] G. Castro
65' [2 – 1] E. Derdiyokas
85' [3 – 1] S. Kiesslingas
59' [1 – 1] M. Mandžukičius
Dortmundo „Borrusia“ 4 0 „Augsburg“
30' [1 – 0] R. Lewandowskis
44' [2 – 0] R. Lewandowskis
75' [3 – 0] M. Gotze
78' [4 – 0] R. Lewandowskis
48' G.Sankohas nerealizavo 11 m baudinio
„Freiburg“ 1 0 „Gladbach“
19' [1 – 0] J. Flumas
„Hoffenheim“ 0 0 Miuncheno „Bayern“

„Nurnberg“ 3 3 „Mainz“
6' [1 – 0] M. Feulneris
20' [2 – 0] R. Makas
82' [3 – 3] T. Pekhartas
32' [2 – 1] N. Bungertis
45' [2 – 2] E. Choupo-Motingas
53' [2 – 3] A. Ivanschitzas
Berlyno „Hertha“ 3 0 „Koln“
14' [1 – 0] P. Lasogga
26' [2 – 0] P. Lasogga
34' [3 – 0] Raffaelis