Vokietijos futbolo čempionate į antrąją vietą kyla „Schalke”

Vokietijos „Bundesliga” pirmenybėse triuškinančią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern” komanda, kuri namuose rezultatu 4:0 įveikė „Nurnberg” futbolininkus.
„Schalke“ – „Hoffenheim“ rungtynių akimirka
„Schalke“ – „Hoffenheim“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė puikią formą demonstruojantis puolėjas Mario Gomezas, o po vieną pridėjo saugai Bastianas Schweinsteigeris ir Franckas Ribery.

Tris taškus iškovojo ir Gelzenkircheno „Schalke” klubas. Pastarasis namuose susitiko su „Hoffenheim” komanda, kurią palaužė rezultatu 3:1. Šeimininkams du įvarčius pelnė Klaasas Janas Huntelaaras ir vieną Raulis. Svečių gretose pasižymėjo Vedadas Ibisevičius. „Schalke” pakilo į antrąją vietą.

Tuo metu susitikimas tarp „Stuttgart” ir Dortmundo „Borussia” komandų baigėsi lygiosiomis. Šeimininkų gretose pasižymėjo Serdaras Tasci, o svečiams iš Dortmundo įvartį pelnė Lukaszas Piszczekas.

Pralaimėjimą namuose patyrė „Wolfsburg” futbolininkai. Pastarasis klubas savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-3 nusileido į pirmąją lygą sugrįžusiam Berlyno „Hertha” klubui.

Visi rezultatai:

„Bayern Munich” 4 – 0 „Nurnberg”
2' [1 – 0] Mario Gomezas
19' [2 – 0] Bastian Schweinsteigeris
39' [3 – 0] Franckas Ribery
69' [4 – 0] Mario Gomezas

„Schalke” 3 – 1 „Hoffenheim”
28' [1 – 0] Raulis
63' [1 – 1] Vedadas Ibisevičius
73' [2 – 1] Klaasas Janas Huntelaaras (11 m.)
77' [3 – 1] Klaasas Janas Huntelaaras

„Stuttgart” 1 – 1 „Borussia Dortmund”
22' [1 – 0] Serdaras Tasci
45' [1 – 1] Lukaszas Piszczekas

„Wolfsburg” 2 – 3 „Hertha”
28' [0 – 1] Raffaelis
31' [1 – 1] Mario Mandzukičius
37' [1 – 2] Levanas Kobiashvilis (11 m.)
84' [2 – 2] Marcelas Schaferis
85' [2 – 3] Pierre-Michaelas Lasogga

„Monchengladbach” 2 – 1 „Hannover”
22' [1 – 0] Marco Reus
26' [1 – 1] Emanuelis Pogatetzas
51' [2 – 1] Marco Reusas

„Mainz” 1 – 3 „Werder Bremen”
23' [1 – 0] Niko Bungertas
29' [1 – 1] Claudio Pizarro
47' [1 – 2] Aaronas Huntas
78' [1 – 3] Sebastianas Prodlas