Vokietijos futbolo pirmenybėse – „Hamburger SV” ir „Koln” pergalės

Sekmadienio vakarą Vokietijos „Bundesliga” čempionate baigėsi devintasis turas, kurį užbaigė dvejos rungtynės. Vieneriose iš jų pergale pagaliau džiaugtis galėjo „Hamburg” ekipa.
„Hamburger“ futbolininkai
„Hamburger SV” futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Hamburger SV” svečiuose susitiko su „Freiburg” futbolininkais, kuriuos po sunkios kovos nugalėjo rezultatu 2:1 ir šventė tik antrą pergalę šio sezono pirmenybėse.

„HSV” ekipa į priekį išsiveržė 12-ą minutę, kuomet pasižymėjo Heungas Minas Sonas. „Freiburg” komanda rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje, 47-ą minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Papissas Cisse.

Visgi „Hamburger SV” 73-ą minutę vėl ėmė pirmauti, kai po Gokhano Tore atlikto perdavimo Ivo Iličevičius nuginklavo varžovų vartininką. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis mačo įvartis.

Tuo metu kitose varžybose susitiko „Koln” ir „Hannover” komandos. Rungtynes rezultatu 2:0 laimėjo namuose žaidę „Koln” futbolininkai.

Rezultatai:

„Freiburg” 1 – 2 „Hamburg”
12' [0 – 1] Heung-Minas Sonas
47' [1 – 1] Papissas Cisse
73' [1 – 2] Ivo Ilicevičius
Raud.k.: 81' Papiss Cisse („Freiburg”)

„Koln” 2 – 0 „Hannover”
24' [1 – 0] Lukas Podolskis
86' [2 – 0] Lukas Podolskis