„Wolfsburg“ klubas pirmą kartą istorijoje iškovojo Vokietijos taurę

Šeštadienį Vokietijos taurės varžybose triumfavo „Wolfsburg“ klubas, kuris finale 3:1 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ ekipą.
„Wolfsburg“ futbolininkai
„Wolfsburg“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau penktąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „Borussia“ ekipai, kai įvartį įmušė Pierre-Emerickas Aubameyangas.

22-ąją minutę rezultatą išlygino Luizas Gustavo. Dar po dešimties minučių pirmavo jau „Wolfsburg“ – pasižymėjo Kevinas De Bruyne. Po penkių minučių Basas Dostas jau triuškino Dortmundo futbolininkus.

„Wolfsburg“ klubas šį sezoną pirmą kartą istorijoje užėmė antrąją vietą Bundeslygoje, o iškovota Vokietijos taurė tapo vos antruoju trofėjumi jų kolekcijoje.

Dortmundo ekipai šis sezonas nesusiklostė, su komanda jau atsisveikino treneris Jurgenas Kloppas. Kol kas nėra aišku, kurį klubą jis treniruos kitą sezoną.