„Žalgiris“ po pertraukos palaužė „Atlantą“ bei iškovojo LFF taurę

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo pirmą trofėjų šiemet: Šiauliuose vykusiame LFF taurės turnyre „Žalgiris“ 2:0 (0:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“.
Šiauliuose LFF finalas – „Žalgiris“ įveikė „Atlantą“ 2:0
Šiauliuose LFF finalas – „Žalgiris“ įveikė „Atlantą“ 2:0 / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Pirmo kėlinio pradžioje aktyviau žaidė žalgiriečiai. Jau antrą susitikimo minutę jie pelnė įvartį, tačiau jis nebuvo įskaitytas, kadangi Linas Pilibaitis atsidūrė nuošalėje. Po šturmo prie „Atlanto“ ekipos vartų žaidimas išsilygino bei per pirmą rungtynių pusę nė vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Antrame kėlinyje iniciatyva nuo pat pirmųjų minučių priklausė „Žalgiriui“. 53 min. pavojinkai prie „Atlanto“ vartų prasiveržė L.Pilibaitis.

Klaipėdiečių vartininkui Edvinui Gertmonui jo sustabdyti be pražangos nepavyko: teisėjas Gediminas Mažeika skyrė 11 m baudinį į „Atlanto“ vartus. Jį sėkmingai realizavo „Žalgirio“ kapitonas Deividas Šemberas.

„Atlanto“ bėdos tuo nesibaigė: dar 58 min. antrą geltoną kortelę „uždirbo“ ir aikštę palikti turėjo Donatas Navikas. Klaipėdiečiai tęsė rungtynes dešimtiese.

84 min. „Atlanto“ strategas Konstantinas Sarsanija gynėją Gerardą Žukauską pakeitė saugu Donatu Norvilu, tikėdamasis suaktyvinti „bedantį“ savo komandos puolimą.

„Žalgiris“ LFF taurės turnyre triumfavo ketvirtus metus iš eilės.

Vis dėlto praėjus vos kelioms sekundėms po keitimo įvartis skriejo į jų pačių vartus.

Visas rungtynes aktyviai žaidęs L.Pilibaitis padvigubino „Žalgirio“ persvarą – 2:0. Jis šį įvartį pelnė galvą. Pasiaukojantis žaidimas L.Pilibaičiui pelnė naudingiausio LFF taurės žaidėjo titulą.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Šiauliuose LFF finalas – „Žalgiris“ įveikė „Atlantą“ 2:0

Per likusį laiką klaipėdiečiams rezultato sušvelninti nepavyko. „Žalgiris“ LFF taurės turnyre triumfavo ketvirtus metus iš eilės. Iki šiol to nebuvo pavykę padaryti nė vienai šalies ekipai.

Beje, pertraukos metu žiūrovams buvo mėtomi kamuoliai, iš kurių vienas pataikė į VIP ložę bei sudaužė ten buvusias taures.