„Hearts“ klubo spalvas M.Žaliūkas gina nuo 2006 metų.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / M.Žaliūkui rungtynės susiklostė nesėkmingai.
Šaltinis: BNS
0

Antradienį Škotijos futbolo čempionato rungtynes Edinburgo „Hearts“ klubas svečiuose su „Aberdeen“ ekipa baigė lygiosiomis 0:0, o Marius Žaliūkas už dvi geltonąsias korteles buvo priverstas palikti aikštę.

Nesėkmingai dvikova susiklostė lietuviui, kuriam 24-ą minutę buvo parodyta pirma geltonoji kortelė, o 64-ą minutę už antrą geltonąją kortelę jis buvo pašalintas iš aikštės.

Iškovoję 55-ąjį tašką „Hearts“ futbolininkai lieka trečioje pozicijoje ir kovoje dėl bronzos dviem taškais lenkia ketvirtoje vietoje esančią „Dundee United“ ekipą, kuri antradienį išvykoje 1:2 nusileido čempiono titulą ginančiam Glazgo „Celtic“ klubui.

Po šios pergalės pirmenybių lydere tapusi „Celtic“ komanda surinko 80 taškų ir tašku aplenkė rungtynėmis mažiau žaidusią Andriaus Veličkos Glazgo „Rangers“ vienuolikę.