2014 10 06

2014-ųjų Interlygos turnyre pirmą kartą triumfavo „Vilniaus“ beisbolininkai

Savaitgalį Latvijos sostinėje baigėsi dešimties komandų iš penkių šalių 2014 metų Interlygos beisbolo turnyras.
Rungtynių akimirka / Sportoakimirka.lt nuotr.
Temos: 1 Beisbolas

Finalinio turnyro pirmajame pusfinalyje susitiko Kauno „Lituanica“ ir „Ryga“. Daugkartiniai Lietuvos čempionatų bei Interlygos nugalėtojai Kauno beisbolininkai pralaimėjo šeimininkams 2:8, tačiau kitą dieną rungtynėse dėl 3-iosios vietos susikaupę kauniečiai įveikė „Minsk“ (Baltarusija) komandą – 8:5.

Visai kitaip šiame turnyre atrodė  „Vilniaus“ komanda. Pusfinalyje vilniečiai 10:0 sutriuškino „Minsk“.

Pasak pranešimo, ypač pasižymėjo jaunasis metikas Marius Balandis, per 8 kėlinius atlikęs 16 išmušimus. Minskiečiams jo metimo greitis buvo per didelis, ir jie per rungtynes nė karto nesugebėjo sėkmingai atmušti kamuoliuko.

Finale  „Vilnius“ susitiko su „Ryga“. Ir šiose rungtynėse visa galva stipresni buvo vilniečiai, sutriuškinę šeimininkų komandą 11:1.

Šį kartą metiko pozicijoje pasižymėjo Kęstas Vilimas. Per 7 kėlinius jis atliko 15 išmušimų ir leido atmušti vieną abejotiną pataikymą, bet puolime gavo traumą ir rungtynes teko užbaigti Dovydui Neverauskui.

Ypač daug „Vilniaus“ komandai agresyvumo puolime atnešė Interlygos rungtynėse už ją žaidęs Edvardas Matusevičius.

Šį kartą nežaidęs Vilniaus komandos treneris Virmidas Neverauskas po pergalės pažymėjo, kad šiai komandai vadovauti žaidžiant finalines rungtynes buvo tikras malonumas.

K.Vilimas buvo pripažintas ir naudingiausiu finalinio etapo turnyro žaidėju.

Interlygos turnyras šiais metais vyko jau tryliktąjį kartą. Jame dalyvavo 10 komandų – 4 iš Lietuvos, 3 iš Baltarusijos, po vieną – iš Latvijos, Estijos ir Rusijos.