2014 03 07

Aidis Kruopis daugiadienių lenktynių Malaizijoje devintajame etape finišavo trečias

Devynioliktą kartą Malaizijoje surengtų daugiadienių „Le Tour de Langkawi“ dviratininkų lenktynių devintajame etape trečiąją vietą penktadienį užėmė „Orica Green-EDGE“ komandos narys Aidis Kruopis.
Aidis Kruopis
Aidis Kruopis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Aidis Kruopis

Lietuvos dviratininkas 111,1 km distanciją įveikė kartu su etapo nugalėtoju olandu Theo Bosu, kuris finiše akimirka aplenkė italą Andreą Guardinį:

1. Theo Bos (Olandija) 2 val. 32 min. 21 sek.
2. Andrea Guardini (Italija)
3. Aidis Kruopis
4. Francesco Chicchi (Italija)
5. Robert Forster (Vokietija) tas pats laikas ..
112.Burr Ho (Honkongas) atsiliko 4 min. 35 sek.

Bendroje lenktynių įskaitoje po aštuntojo etapo Aidis Kruopis pakilo į 66-ąją vietą ir lenktynių lyderiui iraniečiui Mirsamadui Poorseyedigolakhourui pralaimi 21 minutes ir 23 sekundes: