2010 07 13

Antrame etape tinklininkės Šuopytė ir Daškevičiūtė didesnio pasipriešinimo nesulaukė (nuotraukos)

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionato antrojo etapo turnyras. Jame triumfavo bei čempionato lyderių poziciją įtvirtino vilnietės Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė. Jos finale įveikė jaunąsias varžoves Ievą Dumbauskaitę ir Ievą Kazūraitytė – 2:0 (21:16, 21:17).
Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionato antrojo etapo turnyro akimirka
Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionato antrojo etapo turnyro akimirka / Augusto Četkausko/sportas.info

Po varžybų nugalėtojos teigė: „Šiame etape didelio pasipriešinimo nejautėme, bet žaidimą apsunkino oro sąlygos. Nustebino jauniausia dalyvių pora I.Dumbauskaitė ir I.Kazūraitytė, kurios pateko į finalą ir iškovojo antrą vietą.“

Trečios liko kaunietės paplūdimio tinklininkės Akvilė Kontvainaitė ir Viltė Makauskaitė. Jos mažajame finale po įtemptos kovos 2:1 (18:21, 21:16, 15:8) palaužė Jonavos porą – Svetlaną Bekiš ir Justę Pultinavičiūtę. Šiame etape dalyvavo 8 poros iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Jonavos.

Pusfinalyje D.Šuopytės ir V.Daškevičiūtės pora 2:0 (21:9, 21:4) įveikė S.Bekiš ir J.Pultinavičiūtę. I.Dumbauskaitės ir I.Kazūraitytės duetas 2:0 (21:9, 21:7) įrodė savo pranašumą prieš A.Kontvainaitę ir V.Makauskaitę.

Trečiasis Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionato etapas bus surengtas liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Klaipėdoje.

Turnyrinė čempionato lentelė po II etapo (vieta, žaidėjos, miestas, taškai)