2009 01 11

Antroji ruso pergalė pasaulio biatlono taurės etapuose

Antrąją pergalę šį sezoną planetos biatlono taurės varžybų etapuose iškovojo rusas Maksimas Čudovas, šeštadienį laimėjęs Vokietijoje vykstančio ketvirtojo etapo 10 km sprinto lenktynes.
Maksimas Čudovas
Maksimas Čudovas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Be klaidų šaudęs M. Čudovas distanciją įveikė per 25 minutes 49,5 sekundės ir 12,7 sek. aplenkė antroje vietoje likusį vokietį Michelą Roeschą.

Kartą nepataikęs ir nuo nugalėtojo atsilikęs 25,2 sekundės trečias šeštadienį liko lenkas Tomaszas Sikora, kuris tapo naujuoju šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderiu bendroje įskaitoje:

1. Maksim Čudov (Rusija) 25:49,5 (0 baudos ratų);

2. Michael Roesch (Vokietija) atsiliko 12,7 sek. (0);

3. Tomasz Sikora (Lenkija) 25,2 (1);

4. Michal Slesingr (Čekija) 33,2 (0);

5. Christoph Stephan (Vokietija) 36,8 (0).

Planetos biatlono taurės lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 8 lenktynių iš 24):