2012 10 15

„Arnold Classic Europe“ turnyre – penki lietuvių medaliai, auksas – Žydrūnui Savickui

Madride finišavusiame prestižiniame „Arnold Classic Europe“ turnyre Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir galiūnų atstovai pelnė pelnė penkis medalius.
Bronzą iškovojo R.Marcinkutė (antra iš dešinės).
Bronzą iškovojo R.Marcinkutė (antra iš dešinės). / Eastlabs.biz ir Team-andro nuotr.

Galiūnų turnyre pirmąją vietą iškovojo Žydrūnas Savickas, trečias liko Vytautas Lalas.

Antrąją vietą tarp  40-49 m. kultūristų iškovojo Arvydas Mickus (kategorija per 90 kg, Jurbarko „Progresas“). Trečia finišavo vienoje gausiausių (26 dalyvės) kategorijų rungtyniavusi Renata Marcinkutė (kūno fitneso ūgio kategorija iki 163 cm, „Progresas“). Bronzą pelnė ir analogiškoje vyrų kategorijoje dalyvavęs vilnietis Paulius Ratkevičius.

Penktąją vietą iškovojo tarp kultūrisčių rungtyniavusi Elena Stasiukynienė, septintąją – kitoje kultūrisčių kategorijoje startavusi Alina Čepurnienė (abi – Marijampolės „Tauras“). Devinta kūno fitneso kategorijoje iki 168 cm dalyvavusi Vilma Račienė „Progresas“).

Šiemet antrą kartą surengtame jėgos sportų turnyre iš viso rungtyniavo rekordinis dalyvių – per 600 – skaičius iš daugiau nei 50-ies šalių. Į Madridą buvo atvykęs ir  Arnoldas Schwarzeneggeris, kuris yra jau daugiau nei  20 metų tradiciškai pavasarį JAV vykstančio turnyro „Arnold Sports Festival“ (anksčiau – ‚Arnold Classic“) turnyro pradininkas.