2010 03 28

Aštuntasis Zubraus įvartis (video)

Aštuntą įvartį 44-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, o jo Naujojo Džersio „Devils“ klubas šeštadienį svečiuose 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ekipą ir su 93 taškais lieka antras Rytų konferencijoje.
D.Zubraus džiaugsmas
D.Zubraus džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iš viso Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šį sezoną – 8 įvarčiai, 13 rezultatyvių perdavimų bei 26 baudos minutės.

Šeštadienio mače po D.Zubraus (35:19) įvarčio antrame kėlinyje svečiai pirmavo 3:1.

Per 10 su puse minutės (10:38) lietuvis, Monrealyje rungtyniavęs 1999–2001 metais, kartą metė į varžovų vartus ir uždirbo dvi baudos minutes.

Kitus įvarčius svečiams, išsaugojusiems Atlanto diviziono lyderių poziciją, pelnė Patrikas Eliašas (08:11), Jamie Langenbruneris (21:59) ir Brianas Rolstonas (59:50).

Šeštą vietą Rytų konferencijoje bei trečią poziciją Šiaurės rytų divizione užimančioje „Canadiens“ (82 tšk.) komandoje pasižymėjo Andrejus Kosticynas (25:15) ir Tomas Plekanecas (36:49).