2009 08 22

ATP World Tour serijos vyrų teniso turnyre JAV liko visi keturi pajėgiausi planetos žaidėjai

JAV tęsiasi ATP World Tour serijos „Western & Southern Financial Group Masters“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3 mln. JAV dolerių.
Vimbldono aštuntfinalyje R.Federeris nukovė atvirojo Prancūzijos teniso čempionato finalininką R.Soderlingą.
R.Federeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį sužaisti vienetų varžybų ketvirtfinalio mačai, po kurių į pusfinalį pateko visi keturi stipriausi planetos tenisininkai.

2005 ir 2007 metais šį turnyrą laimėjęs pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris penktadienį 6:3, 6:4 nugalėjo australą Lleytoną Hewittą, antrąjį reitingą turintis ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 7:5 įrodė savo pranašumą prieš čeką Tomasą Berdychą, nugalėtojo titulą ginantis trečias pagal skirstymą britas Andy Murray'us 4:6, 6:3, 6:1 įveikė prancūzą Julieną Benneteau ir praėjusių metų šio turnyro finalininkas ketvirtoji raketė serbas Novakas Džokovičius 6:4, 7:5 privertė pasiduoti dar vieną Prancūzijos atstovą Gillesą Simoną.

Be pagrindinio prizo turnyro Sinsinatyje nugalėtojui atiteks 443,5 tūkst. JAV dolerių ir 1000 ATP reitingo taškų.