2011 07 09

Atvirajame Europos buriavimo čempionate Gintarė Scheidt liko vienuolikta

Penktadienį Suomijoje pasibaigusiose atvirojo Europos buriavimo olimpinėse klasėse čempionato „Laser Radial“ klasės varžybose vienuoliktą vietą galutinėje rikiuotėje užėmė Pekino olimpiados vicečempionė Gintarė Scheidt.
Gintarė Scheidt
Gintarė Scheidt / Teodoro Biliūno/ "Žmonės" nuotr.

Laimėjusi paskutinį devintąjį plaukimą G. Scheidt surinko 90 baudos taškų.

Aukso medalį iškovojo trečią finaliniame plaukime finišavusi kinė Lijia Xu (35 tšk.), paskutiniu momentu aplenkusi tik šeštą vietą paskutiniajame plaukime užėmusią belgę Evi Van Acker (38 tšk.).

Bronza atiteko kroatei Tinai Miheli'č (50 tšk.).

Trečia devintajame plaukime finišavusi Aušra Milevičiūtė (107 tšk.) užėmė šešioliktą vietą, Viktorija Andrulytė (116 tšk.) galutinėje įskaitoje liko aštuoniolikta, o ketvirtoji lietuvė Saima Plerpaitė (250 baudos taškų) liko 87-a tarp 104-ų dalyvių.

Vyrų „Laser“ klasėje trečiojoje pagal pajėgumą grupėje (Bronze, dėl 95-139-ų vietų) varžybas baigęs Rokas Milevičius (234 tšk.) užėmė 126-ą vietą.

Nugalėjo kroatas Toncas Stipanovičius (21,4 tšk.), aplenkęs prizininkais tapusius lenką Jonaszą Stelmaszyką (28 tšk.) ir austrą Andreasą Greitzerį (33 baudos taškai).