2014 05 24

Baidarininkai Andrijus Olijnikas ir Ričardas Nekrošius pasaulio taurės etape iškovojo bronzą

Vengrijoje vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape bronzos medalius iškovojo dvivietę baidarę irklavę Andrijus Olijnikas ir Ričardas Nekrošius.
Ričardas Nekrošius (dešinėje) ir Andrejus Olijnikas
Ričardas Nekrošius (dešinėje) ir Andrejus Olijnikas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos duetas šeštadienį 1000 m nuotolio finale sugaišo 3 minutes 24,029 sekundės ir 0,414 sekundės pralaimėjo pergalę iškovojusiems prancūzams Arnaud'ui Hybois'ui bei Etienne'ui Hubert'ui.

Sidabro medaliai atiteko vokiečiams Marcusio Grossui ir Maxui Rendschmitui.

Dviviete kanoja B finale plaukę Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis užėmė penktąją vietą ir bendroje įskaitoje liko keturiolikti.

Šeštadienį po pietų prasidės atrankos kovos 200 m distancijoje.