Berankis pateko į pagrindinį ATP turnyrą JAV

Ričardas Berankis pirmame mače 6:1, 6:3, 6:1 įveikė George'ą Khrikadze
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / R.Berankis uždirbo 3 įskaitinius ATP taškus.
Šaltinis: BNS
0

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis iškopė į pagrindines ATP „Challenger Tour“ vyrų teniso turnyro JAV („Price Leblanc Lexus Pro Tennis Classic“) vienetų varžybas.

465-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis lietuvis trečiajame atrankos turnyro mače pirmadienį 3:6, 7:6, 6:3 nugalėjo atrankos favoritą Ti Cheną (ATP-376) iš Taivano ir pelnė 3 įskaitinius ATP taškus.

Tiesa, poroje su Karliu Lejnieksu jis nepateko į pagrindines dvejetų varžybas. Lemiamą kvalifikacijos mačą lietuvio ir latvio duetas pirmadienį 3:6, 1:6 pralaimėjo Indijos atstovui Somdevui Devvarmanui bei filipiniečiui Treatui Conradui Huye.

465-ą vietą ATP reitinge užimančio aštuoniolikmečio R.Berankio varžovas turnyro vienetų varžybų šešioliktfinalyje bus 23 metų Ukrainoje gimęs Didžiosios Britanijos tenisininkas Alexanderis Slabinsky (ATP-354).

ATP „Challenger Tour“ vyrų teniso turnyro JAV prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių.