Serijos rezultatas tapo lygus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Serijos rezultatas tapo lygus
Šaltinis: BNS
0

Šeštąsias NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas pirmadienį svečiuose 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) pralaimėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą (3:3).

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą namuose „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1), o antrosiose rungtynėse po pratęsimo iškovojo pergalę – 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0).

Trečiąjį ir ketvirtąjį serijos susitikimus išvykoje Vašingtono komanda laimėjo atitinkamai 5:1 (0:0, 4:0, 1:1) ir 6:3 (1:1, 1:1, 4:1). Penktasis mačas savo arenoje „Capitals“ ekipai vėl nebuvo sėkmingas – pralaimėta 1:2 (0:2, 1:0, 0:0).

Dviem įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės antradienį prisidėjo Mike'as Cammalleris (07:30 ir 09:09), vienu – Maximas Lapierre'as (04:17) bei Tomašas Plekanecas (59:03). Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – 15:10 Ericas Fehras.

Lemiamas – septintąsias – Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes komandos trečiadienį žais Vašingtone.