-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 07 22

Contadoras atlaikė Schlecko ataką ir liko „Tour de France“ lyderiu

Andy Schleckas ketvirtadienį finiše puse dviračio aplenkė pagrindinį savo konkurentą Alberto Contadorą, tačiau to buvo maža – „Tour de France“ lyderiu išliko čempiono titulą ginantis ispanas.
A.Schleckas 17-ojo etapo finiše „Tour de France“ lyderį A.Contadorą aplenkė tik puse dviračio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš 17-ąjį prestižinių dviračių lenktynių etapą A.Schleckas užkasė karo kirvį su A.Contadoru, kurį kaltino negarbingai iš jo paveržus geltonuosius lyderio marškinėlius, tačiau žadėjo varžovo nepasigailėti trasoje.

25 metų „Saxo Bank“ komandos dviratininkas iš Liuksemburgo pažadą ištesėjo – mindamas į legendinę Turmalė viršūnę pabandė atitrūkti, tačiau A.Contadoras lyg šešėlis važiavo kartu. Abu lyderiai greitai atitrūko nuo likusių dviratininkų, bet finišą kirto kartu.

Puse dviračio greitesnis buvęs A.Schleckas laimėjo etapą, tačiau didesnę pergalę turbūt pasiekė A.Contadoras – 27 metų „Astana“ komandos dviratininkas bendrojoje įskaitoje išsaugojo 8 sek. persvarą.

Iki „Tour de France“ lenktynių pabaigos liko dar trys etapai, tačiau jie drieksis lygumose, kur įgyti pranašumą prieš varžovą bus nepalyginamai sunkiau.

Antrąjį etapą šių metų „Tour de France“ lenktynėse ketvirtadienį laimėjęs A.Schleckas 174 km distanciją iš Po miesto į Turmalė viršūnę numynė per 5 valandas 3 minutes 29 sekundes. Antrą vietą užėmęs A.Contadoras parodė tokį patį laiką, o trečias – ispanas Joaquinas Rodriguezas Oliveras („Katusha“) – lyderiams pralaimėjo 1 min. 18 sek.

Pirmą kartą „Tour de France“ lenktynėse pedalus minantis 24 metų lietuvis Ignatas Konovalovas ketvirtadienį liko 151-as (etapo nugalėtojui pralaimėjo 30 min. 26 sek.).

Šveicarijos „Cervelo“ komandos atstovas bendrojoje įskaitoje iš 128 vietos nukrito į 134-ąją.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?