2010 11 13

Dainius Zubrus prisidėjo prie „Devils“ pergalės (visi rezultatai)

Lietuvos ledo ritulininkas Dainius Zubrus atliko septintą rezultatyvų perdavimą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje. Zubrus padėjo Naujojo Džersio „Devils“ (12 tšk.) klubui iškovoti penktą pergalę septynioliktose NHL reguliariojo sezono rungtynėse bei Rytų konferencijos Atlanto divizione pakilti į ketvirtąją vietą.
„Devils“ iškovojo penktą pergalę
"Devils" iškovojo penktą pergalę / „Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namuose po pratęsimo „Devils“ ledo ritulininkai 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų diviziono autsaiderę Edmontono „Oilers“ (11 tšk.) komandą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo antrajame kėlinyje (36:52) įvartį arenos šeimininkams pelnė Brianas Rolstonas, sušvelninęs svečių persvarą iki minimumo (2:3).

Pats 32-ejų metų puolėjas per 14 su puse žaidimo minučių (14:31) kartą netaikliai metė į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Be septynių rezultatyvių perdavimų, iš viso D. Zubraus sąskaitoje per 17 mačų - 1 įvartis bei 16 baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Vasiunovas (15:43), Mattiasas Tedenby'is (51:00) bei Ilja Kovalčiukas (63:27).

Dviejų įvarčių autoriumi svečių gretose tapo Colinas Fraseris (04:34 ir 09:50), vieno - Samas Gagneras (25:11).