2010 09 11

Daugiadienių dviratininkių lenktynių Prancūzijoje penktajame etape Vilija Sereikaitė buvo penkta

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių „Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche 2010“ dviratininkių lenktynių penktajame etape sėkmingiausiai iš septynių Lietuvos dviratininkių pasirodė Vilija Sereikaitė, kuri užėmė aštuntąją vietą.
Vilija Sereikaitė
Vilija Sereikaitė / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkė 119,7 km distanciją baigė su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo antrąjį etapą iš eilės laimėjusi britė Lizzie Armitstead.

Taip pat su pagrindine grupe finišavo ir 16–ą vietą užėmusi Aušrinė Trebaitė bei 32–oje pozicijoje likusi Eglė Zablockytė.

Kitos trys lietuvės etapo nugalėtojai pralaimėjo beveik 17 minučių ir liko toli nuo lyderių, o Roberta Barzdaitė nebaigė distancijos ir pasitraukė iš lenktynių:

1. Lizzie Armitstead (D. Britanija)              3 val. 35 min. 39 sek.
2. Grace Verbeke (Belgija)
3. Andrea Graus (Austrija)
4. Christel Ferrier Bruneau (Prancūzija)