2011 08 20

Daugiakovininkė Viktorija Žemaitytė – vasaros universiados vicečempionė

Septynkovininkė Viktorija Žemaitytė Kinijoje vykstančiose vasaros universiados varžybose iškovojo sidabro medalį. Tai paaiškėjo šeštadienį pasibaigus lengvosios atletikos septynkovės varžybų paskutinei rungčiai – 800 m bėgimui. Lietuvė distanciją įveikė per 2 minutes 20,67 sekundės ir, surinkusi 814 taškų, užėmė dvyliktąją vietą.
Viktorija Žemaitytė
Viktorija Žemaitytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Bendroje įskaitoje V.Žemaitytė, kuri prieš ketverius metus Tailande vykusioje universiadoje iškovojo auksą, surinko 5958 taškus ir 193 taškais nusileido čempione tapusiai rusei Olgai Kurban.

Tai jau vienuoliktasis Lietuvos komandos medalis šioje universiadoje. Lietuvos delegacijos sąskaitoje – 5 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimai.

Bronzos medaliu septynkovės varžybose džiaugėsi čekė Katerina Cachova, surinkusi 5873 taškus:

1. Olga Kurban (Rusija)                  6151 tšk.