2014 07 14

„Tour de France“ lenktynių etape Ramūnas Navardauskas nuo lyderių atsiliko pusvalandžiu

101-ųjų prestižinių daugiadienių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių dešimtąjį etapą „Garmin Sharp“ komandos narys Ramūnas Navardauskas baigė 162-as.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / Gabrielės Jankutės nuotr.

Lietuvos dviratininkas 161,5 km distancijos finiše pirmadienį 32 minutę bei 29 sekundes pralaimėjo jau antrąją pergalę šių metų etapuose iškovojusiam ir lenktynių lyderio poziciją susigrąžinusiam italui Vincenzo Nibaliui.

15 sekundžių nuo italo atsilikęs antras finišavo prancūzas Thibaut'as Pinot'as, o dar po 5 sekundžių trečias finišavo ispanas Alejandro Valverde:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 4 val. 27 min. 26 sek.

2. Thibaut Pinot (Prancūzija) atsiliko 15 sek.

178.Adrienas Petit (Prancūzija) 32:47

Bendroje įskaitoje po dešimtojo etapo R.Navardauskas iš 160-os vietos pakilo į 159-ą ir naujajam lenktynių lyderiui italui Vincenzo Nibaliui pralaimi 1 valandą 49 minutes bei 6 sekundes.

Po devynių etapų pirmavęs prancūzas Tony's Gallopinas pirmadienį finišo liniją kirto tik 33-as ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į penktąją poziciją:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 42 val. 33 min. 38 sek.

2. Richie Porte (Australija) atsilieka 2 min. 23 sek.

3. Alejandro Valverde Belmonte (Ispanija) 2:47

4. Romainas Bardet (Prancūzija) 3:01

5. Tony Gallopinas (Prancūzija) 3:12

6. Thibaut Pinot (Prancūzija) 3:47

7. Tejay van Garderenas (JAV) 3:56

8. Jeanas-Christophe Peraud (Prancūzija) 3:57

9. Rui Costa (Portugalija) 3:58

10.Bauke'as Mollema (Olandija) 4:08 ...