2010 03 08

„Devils“ ir Zubrus gavo antausį nuo NHL autsaiderių (nuotraukos)

Dvidešimt šeštą pralaimėjimą 64-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ketvirtą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (79 tšk.) klubas.
Rungtynių akimirkos
Rungtynių akimirkos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį svečiuose jis 0:2 nusileidęs 21-ą pergalę per 65 mačus iškovojusiems Vakarų konferencijos autsaideriams Edmontono „Oilers“ (48 tšk.) ledo ritulininkams.

Lietuvis per 16 su puse minutės nė karto nemetė į arenos šeimininkų vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei antrame kėlinyje (28:26) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Gilbert'as Brule'as (21:23) ir Marcas Pouliot (48:28), o Edmontono komandos vartininkas Jeffas Deslauriersas atrėmė visus 22 svečių metimus bei trečią kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.