2010 04 21

„Devils“ ir Zubrus – per plauką nuo fiasko (video)

Ketvirtąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi antradienį 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) pralaimėjo Filadelfijos „Flyers“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių nusileidžia jau 1:3.
„Devils“ ledo ritulininkai per plauką nuo iškritimo
„Devils“ ledo ritulininkai per plauką nuo iškritimo. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmuosiuose dvejuose Stanley taurės varžybų mačuose „Devils“ arenoje ekipos pasidalijo po pergalę – 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) ir 5:3 (1:2, 2:1, 2:0), o trečiąsias serijos rungtynes Filadelfijoje Naujojo Džersio klubas pralaimėjo po pratęsimo rezultatu 2:3 (1:1, 1:0, 0:0, 0:1).

Antradienį lietuvis keturis kartus netaikliai metė į varžovų vartus bei antro kėlinio pradžioje (20:11) ir rungtynių pabaigoje (56:33) gavo po dvi baudos minutes.

Svečiai pirmavo po Iljos Kovalčiuko (12:24) įvarčio, tačiau vėliau arenos šeimininkai atsakė keturiais taikliais metimais. Juos pelnė Jeffas Carteris (29:08 bei 49:28), Danny Briere'as (37:27) ir Danielis Carcillo (44:10).

(po pratęsimo)(serija 2:2)

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius