2009 04 20

„Devils“ išplėšė pergalę Karolinoje

Antrą pergalę trečiosiose NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo „New Jersey Devils“ klubas, sekmadienį svečiuose po pratęsimo 3:2 įveikęs Karolinos „Hurricanes“ ledo ritulininkus bei pirmaujantis serijoje iki keturių pergalių (2:1).
„Velniai“ išplėšė pergalę per pratęsimą.
„Velniai“ išplėšė pergalę per pratęsimą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame ketvirtfinalio mače „Devils“ savo arenoje varžovus nugalėjo 4:1, o antrąsias rungtynes pralaimėjo po pratęsimo – 1:2.

Sekmadienio mače per 17 su puse žaidimo minutės (17:34) lietuvis triskart metė į varžovų vartus bei antrajame kėlinyje (26:34) gavo dvi baudos minutes. Įvarčius nugalėtojams pelnė Zachas Parise'as (06:04), Brianas Gionta (19:51) bei Travisas Zajacas (64:58).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Ryanas Bayda (06:35) ir Chadas LaRose'as (35:30). Ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos „Hurricanes“ arenoje žais antradienį.