2009 04 22

„Devils“ patyrė antrą nesėkmę

Ketvirtąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi antradienį išvykoje paskutinę sekundę 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) pralaimėjo Karolinos „Hurricanes“ ledo ritulininkams, kurie išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.
„Velniai“ turi galimybę seriją užbaigti dviem pergalėmis savo aikštėje
„Velniai“ turi galimybę seriją užbaigti dviem pergalėmis savo aikštėje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame ketvirtfinalio mače „Devils“ savo arenoje varžovus nugalėjo 4:1, o antrąsias rungtynes pralaimėjo po pratęsimo 1:2. Trečiajame mače išvykoje sėkmė po pratęsimo lydėjo jau Naujojo Džersio ekipą – 3:2.

Antradienio rungtynėse per 13 su puse žaidimo minutės (13:37) lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei pirmojo kėlinio pradžioje (02:05) gavo dvi baudos minutes. Įvarčus „Devils“ komandai pelnė Brianas Gionta (39:32), Brendanas Shanahanas (44:21) ir Davidas Clarksonas (48:46).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Ericas Staalas (07:44), Ryanas Bayda (08:47), Chadas LaRose'as (26:30) bei Jussi Jokinenas (59:59). Penktąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes komandos ketvirtadienį žais jau „Devils“ arenoje.

Pirmuoju Vakarų konferencijos pusfinalio dalyviu tapo Vankuverio „Canucks“ klubas, keturis kartus iš eilės įveikęs Sent Lujo „Blues“ ledo ritulininkus.