2010 01 13

„Devils“ pergalę išplėšė po baudinių serijos (nuotraukos, video)

Trisdešimt antrą pergalę 44-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo be traumuoto Dainiaus Zubraus žaidžiantis Naujojo Džersio „Devils“ (65 tšk.) klubas. Jis antradienį svečiuose po baudinių serijos 1:0 nugalėjo Niujorko „Rangers“ (51 tšk.) ekipą.
M.Brodeuras per tris kėlinius ir pratęsimą atrėmė 51 metimą
M.Brodeuras per tris kėlinius ir pratęsimą atrėmė 51 metimą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo vienintelis baudinį realizavęs Patrikas Eliašas. Baudinių serijoje puolėjas Erikas Christensenas („Rangers“) nepataikė į vartus, o vėliau abu vartininkai – Martinas Brodeuras („Devils“) bei Henrikas Lundqvistas („Rangers“) – atrėmė po tris varžovų metimus.

Ketvirtą kartą per dešimt pastarųjų mačų M.Brodeuras antradienį į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio. Per tris kėlinius ir pratęsimą jis atrėmė 51 metimą. Tai buvo jau 107-osios tokios sėkmingos 37-erių  Detoito klubo vartininko rungtynės per visą karjerą NHL.

Antrą kartą šį sezoną įvarčio per mačą nepraleidusio H.Lundqvisto sąskaitoje – 45 atremti metimai (asmeninis rekordas) per tris kėlinius bei pratęsimą.