2010 11 25

„Devils“ su Dainiumi Zubrumi iškovojo 7-ą pergalę (visi rezultatai, video)

Septintą pergalę 22-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (16 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.
D.Zubraus ekipa pasiekė trečią pergalę iš eilės.
D.Zubraus ekipa pasiekė pergalę per baudinių seriją. / „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai tik per baudinių seriją 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo ketvirtoje pozicijoje Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų divizione esančią Kalgario „Flames“ (18 tšk.) komandą, kuriai tai buvo trylikta nesėkmė per 21 mačą.

32 metų lietuvis per 17 su puse žaidimo minučių (17:34) dukart netaikliai metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus, o antro kėlinio pabaigoje (38:58) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčiu prie antros iš eilės arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Davidas Clarksonas (13:06), o pergalingą baudinį realizavo rusas Ilja Kovalčiukas.

Vienintelio įvarčio autorius svečių, kuriems tai buvo trečioji iš eilės nesėkmė pirmenybėse, Rene Bourque (41:18).

„Devils“ vartininkas Johanas Hedbergas baudinių serijoje atrėmė Niklaso Hagmano ir Brendano Morrisono metimus.