2009 01 10

Diana Rasimovičiūtė penktadienį finišavo 57-a

Vokietijoje vykstančiame ketvirtajame 2008-2009 metų sezono planetos biatlono taurės varžybų etape 57-ą vietą moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį užėmė Diana Rasimovičiūtė.
Diana Rasimovičiūtė laikoma viena perspektyviausių Lietuvos olimpiečių
Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Du kartus suklydusi šaudykloje bei distanciją įveikusi per 24 minutes 40,2 sekundės Lietuvos biatlonininkė finiše pustrečios minutės pralaimėjo vieną baudos ratą sukusiai etapo nugalėtojai rusei Jekaterinai Jurjevai.

Antra penktadienį finišavo be klaidų šaudžiusi ir vos 2,4 sekundės nugalėtojai pralaimėjusi vokietė Andrea Henkel, o trečia liko švedė helena Jonsson, nuo nugalėtojos atsilikusi 19,6 sekundės:

1. Jekaterina Jurijeva (Rusija) 22 min. 09.7 sek. (1 baudos ratas);

2. Andrea Henkel (Vokietija) atsiliko 2.4 sek. (0);

3. Helena Jonsson (Švedija) 19.6 (0);

4. Tora Berger (Norvegija) 20.3 (0);

5. Olga Medvedceva (Rusija) 24.7 (0);

...57.Diana Rasimovičiūtė 2:30,5 (2);

...85.Naoko Azegami (Japonija) 5:22,5 (6).

Iškovojusi pirmąją pergalę sezone J.Jurjeva bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje su 337 taškais pakilo į antrą vietą ir 24 taškais atsilieka nuo sezono lyderės tėvynainės Svetlanos Slepcovos, kuri penktadienį finišavo aštunta.

D. Rasimovičiūtė su 19 įskaitinių taškų smuktelėjo į 63-ąją poziciją.

Pasaulio biatlono taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 8 lenktynių iš 24-ių):