Slidinėjimas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jessica Lindell-Vikarby
Šaltinis: BNS
0

Atidėtose kalnų slidėjimo planetos taurės varžybose Italijoje didžiausiojo slalomo trasą pirmadienį greičiausiai įveikė 24-erių metų švedė Jessica Lindell-Vikarby, iškovojusi pirmąją pergalę pasaulio taurės etapuose.

Sugaišusi trasoje 1 minutę 25,13 sekundės švedė 0,81 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią austrę Anną Fenninger bei 0,87 sekundės – trečiąją poziciją užėmusią šveicarę Andreą Dettling.

Iki šios geriausias Jessicos Lindell-Vikarby rezultatas karjeroje buvo trečioji vieta pasaulio taurės etape 2007-ųjų gruodį Leik Liujise (kanada), o 19-metė Anna Fenniger ir 22-jų Andrea Dettling ant prizininkių pakylos planetos taurės etapuose užlipo pirmą kartą.

Šio sezono lyderė bendroje planetos taurės varžybų įskaitoje amerikietė Lindsey Vonn pirmadienį finišavo aštunta:

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kathrin Zettel

1. Jessica Lindell-Vikarby (Švedija) 1:25.13;

2. Anna Fenninger (Austrija) 1:25.94;

3. Andrea Dettling (Šveicarija) 1:26.00;

4. Monika Dumermuth (Šveicarija)1:26.05;

5. Nadia Fanchini (Italija) 1:26.07;

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiusiojo slalomo rungties lyderės (po 4 etapų):

AFP/„Scanpix“ nuotr./Lydere bendrojoje įskaitoje tapo Tanja Poutiainen (Suomija)