2014 12 01

Didžioji bei Mažoji Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės atiteko šiaulietėms

Panevėžyje įvyko 2014 metų Lietuvos žolės riedulio federacijos (LŽRF) taurės moterų turnyras „FED cup“, kuriame buvo kovojama dėl Didžiosios ir Mažosios taurių. Abu trofėjus iškovojo šiaulietės – „Gintros-Strektės-Universiteto“ pirmoji ir antroji komandos.
Uždarų patalpų moterų žolės riedulio turnyras
Uždarų patalpų moterų žolės riedulio turnyras / Alfredo Pliadžio nuotr.

Didžiosios taurės turnyre daugkartinės šalies čempionėms nepaliko vilčių konkurentėms. Jos 9:2 įveikė Vilniaus „HFTC-Taurą“, 5:2 – Vilniaus „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 16:0 sutriuškino Šiaulių „Klevą-Jomą“ ir 14:1 – „Kelmę“.

Antroji vieta atiteko patyrusioms „HFTC-Tauro“ riedulininkėms, kurios 4:2 palaužė „Žuvėdrą-Taurą-Archyvų sistemas“, 7:2 – „Klevą-Jomą“ ir sužaidė lygiosiomis 7:7 su „Kelme“.

Trečiojoje vietoje liko „Žuvėdros-Tauro-Archyvų sistemų“ merginos, įveikusios „Klevą-Jomą“ 9:2 ir „Kelmę“ -9:0.

Per kitas turnyro rungtynes „Klevas-Joma“ palaužė „Kelmę“ 6:4.

Pirmąsias tris vietas užėmusios komandos pelnė kelialapius į tarptautinį „Žalgirio“ taurės turnyrą, kuriame taip pat dalyvaus stipriausi Baltarusijos ir Ukrainos klubai.

Mažosios taurės turnyre „Gintros-Strektės-Universiteto“ antroji komanda 6:4 nugalėjo Širvintų „Intą“, vienodu rezultatu – 6:1 – Vilniaus „Žuvėdrą-Europa City“ ir Šiaulių SM bei sužaidė lygiosiomis 3:3 su Širvintų SM.

Antros liko „Intos“ riedulininkės, įveikusios vilnietes 11:1, Šiaulių SM auklėtines – 5:4 ir Širvintų SM merginas – 9:1.

Trečiąją vietą užėmė Šiaulių SM sportininkės, nugalėjusios vilnietes 4:0 ir koleges iš Širvintų SM – 7:2.

Ketvirtąją vietą lėmusiame mače Širvintų SM auklėtinės įveikė „Žuvėdrą-Europa City“ 4:2.