2011 12 11

Didžioji „Sporto“ taurė – sostinės „Flamingo Volley“ tinklininkams

Sekmadienį Raseiniuose baigėsi tris dienas vykęs Lietuvos vyrų tinklinio didžiosios „Sporto“ taurės finalinio ketverto turnyras.
Vilniaus „Flamingo Volley-SM Tauras“ tinklininkai
„Flamingo Volley-SM Tauras“ tinklininkai / A.Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.

Jame pagal geresnį setų santykį pirmąją vietą užėmė Vilniaus „Flamingo Volley-SM Tauras“ (5 tšk.), nors paskutinį mačą po atkaklios 5 setų kovos 2:3 (25:21, 25:23, 17:25, 20:25, 13:15) pralaimėjo trečiojoje pozicijoje likusiems Vilniaus VGTU (5 tšk.) tinklininkams.

Antroji vieta turnyre atiteko Šiaulių „Elga-Master Idea“ (5 tšk.) komandai, kuri sekmadienį 3:1 (25:19, 24:26, 25:22, 25:17) nugalėjo autsaiderius Panevėžio „KKSC Naujosios Agluonos“ (3 taškai) tinklininkus.