2015 09 03

Domantas Norkus tapo pasaulio jaunimo paprastųjų šaškių čempionu, Milda Jocaitė – vicečempione

Bulgarijoje pasibaigė pasaulio paprastųjų šaškių jaunimo (iki 23 metų), jaunimo (iki 19 metų),jaunių, jaunučių ir vaikų čempionatai.
Šaškės
Šaškės / Arch. nuotr.
Temos: 1 Šaškės

Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) paprastųjų šaškių čempionu tapo Domantas Norkus iš Šiaulių. Jis surinko 11 tšk. (iš 14 galimų) ir aplenkė antroje ir trečioje vietoje likusius rusus Rysajevą Damirą (10 tšk.) bei Jegoliną Vitalijų (9 tšk.).

Domantas Norkus papildomai iškovojo dar du sidabro medalius – greitųjų ir žaibo varžybose. Čempionu šiuose turnyruose tapo R. Damiras.

Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) vicečempione tapo Milda Jocaitė iš Šiaulių. Ji surinko 9 taškus iš 14 galimų. Čempionės titulas atiteko baltarusei Verai Kvaščynskajai (11 tšk.), o bronzos medalis buvo įteiktas ukrainietei Tatjanai Zaicevaii (9 taškai.)

Pasak pranešimo, abu jaunieji sportininkai treniruojasi Šiaulių SM „Dubysos“ pas trenerę Sandrą Laurutienę ir jau antrus metus iš eilės apgina savo iškovotus titulus.

Dar vieną pasaulio vicečempiono titulą iškovojo Edgaras Petrauskas jaunimo (iki 23 metų) grupėje žaibo turnyre.