2014 05 18

Dviejų Lietuvos porų triumfas EEVZA paplūdimio tinklinio turnyre Vilniuje – auksas ir bronza

Rytų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) Vilniaus etapas baigėsi šeimininkių sėkme – Ieva Dumbauskaitė su Monika Povilaityte iškovojo pirmąją vietą, Erika Kliokmanaitė ir Monika Šalkutė – trečiąją.
Monika Povilaitytė
Monika Povilaitytė / Augusto Četkausko/sportoakimirka.lt nuotr.

Finale nei seto iki tol nepralaimėjusi pajėgiausių Lietuvos tinklininkių pora per 44 minutes 3:1 (11:15; 16:14; 15:12; 15:10) nugalėjo dvynes iš Rusijos Eleną ir Mariją Sviridovas.

Bronzos medalius iškovojo kita Lietuvos komanda – Erika Kliokmanaitė ir Monika Šalkutė, mažajame finale 3:1 (15:13, 11:15, 15:11, 15:7) įveikusios baltaruses Valeriją Babenką ir Volhą Rahman.

Žiūrovai troško finale išvysti dviejų vietos porų akistatą, tačiau iki tol be pralaimėjimų žengusios E.Kliokmanaitė ir M.Šalkutė pusfinalyje nusileido dvynėms iš Rusijos 0:3 (10:15, 9:15, 13:15).

Iš lietuvių porų septintą vietą turnyre užėmė Svetlana Bekiš-Šturo ir Vika Daškevičiūtė, devintą – Karolė Zoja Virbickaitė su Agne Daunyte bei Irina Zobnina su Karolina Laukaityte.

Antrasis Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) etapas liepos 18-20 dienomis vyks Baltarusijoje, trečiasis – rugpjūčio 21-24 Rusijoje, o finalas – spalio 3-5 Gruzijoje.