2017 03 17

Dviratininkas Aidis Kruopis lenktynėse Belgijoje – 15-as

Penktadienį Belgijoje vykusiose 15-ose dviračių lenktynėse „Handzame Classic“ (UCI I kategorija) lietuvis Aidis Kruopis („Verandas Willems-Crelan“) užėmė 15-ą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.
Aidis Kruopis
Temos: 1 Aidis Kruopis

Po finišo sprinto nugalėjo pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionas norvegas Kristofferis Halvorsenas („Joker Icopal“).

Jis 192,7 km nuvažiavo per 4 val. 15 min. 31 sek. (vid. greitis – 45,249 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-51 vietas užėmusiems dviratininkams. A. Kruopio komandos draugas belgas Timothy Dupontas finišavo aštuntas.

Iš 171 startavusio dviratininko klasifikuoti 94.

30-metis A. Kruopis šį sezoną į Top-20 pateko trečią kartą.