2011 09 21

Dviratininkas Ignatas Konovalovas pasaulio čempionate – 28-tas

Pasaulio dviračių plento čempionate Danijoje trečiadienį vyrų 46,4 km atskiro starto lenktynėse 28-ąją vietą užėmė Ignatas Konovalovas – 58 minutės ir 44,36 sekundės.
Aukso medalį iškovojo vokietis Tony Martinas
Aukso medalį iškovojo vokietis Tony Martinas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antrasis Lietuvos atstovas šioje rungtyje – Gediminas Bagdonas – tarp 62 finišavusių dalyvių (1 nebaigė distancijos, 1 buvo diskvalifikuotas) finišavo 32-as (59:02,74).

Aukso medalį iškovojo dukart šios rungties bronzos medalininkas vokietis Tony'is Martinas (53:43,85), aplenkęs britą Bradley'į Wigginsą (54:59,68) ir bronzą pelniusį nugalėtojo titulą praradusį keturiskart šios rungties pasaulio čempioną šveicarą Fabianą Cancellerą (55:04,44):

1. Tony Martin (Vokietija)         53 min. 43,85 sek.