2011 07 11

Dviratininkė Rasa Leleivytė „Giro d'Italia“ lenktynėse finišavo 31-a

Italijoje sekmadienį pasibaigusiose prestižinėse daugiadienėse „Giro d'Italia Internazionale Femminile/Giro Donne“ dviratininkių lenktynėse sėkmingiausiai iš keturių lietuvaičių pasirodė „Vaiano Solaristech“ ekipai atstovaujanti Rasa Leleivytė, kuri galutinėje įskaitoje liko 31-a.
R.Leleivytės triumfas
Rasa Leleivytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkė dešimties etapų lenktynėse 48 minutes bei 46 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtoja tapusiai olandei Mariannei Vos.

Kitos trys Lietuvos dviratininkės tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Inga Čilvinaitė („Diadora-Pasta Zara“) buvo 63-ia, Urtė Juodvalkytė („Vaiano Solaristech“) liko 76-a, o Katažyna Sosna – 81-a:

1. Marianne Vos (Olandija)             25 val. 42 min. 40 sek.
2. Emma Pooley (Didžioji Britanija)          atsiliko 3 min. 16 sek.
113. Else Belmans (Belgija)                        3:19:02

Sekmadienį dešimtojo 16 km atskiro starto etapo lenktynes laimėjo vokietė Ina Teutenberg (22 min. 17 sek.).

K.Sosna (+1 min. 18 sek.) užėmė devynioliktąją vietą, U.Juodvalkytė finišavo 57-a (+2:33), R.Leleivytė – 58-a (+2:35), o I.Čilvinaitė liko 82-a (+3:15).