2014 04 12

Dviratininkių lenktynių Olandijoje trečiajame etape Inga Čilvinaitė finišavo 64-a

Olandijoje vykstančių „Energiewacht Tour“ dviratininkių lenktynių trečiojo etapo pirmojoje dalyje 64-ąją vietą užėmė bei į 52-ąją poziciją bendrojoje įskaitoje nukrito „RusVelo“ komandos atstovė Inga Čilvinaitė.
Inga Čilvinaitė
Inga Čilvinaitė / sportas.info nuotr.

Lietuvos dviratininkė 97,1 km distancijoje 3 minutes ir 29 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai bei lenktynių lyderei olandei Verai Koedooder, aplenkusiai australę Chloę Mcconvillę ir vokietė Trixi Worrack.

Kita Lietuvos dviratininkė Agnė Šilinytė („Firfighters Upsala CK“) nuo olandės atsiliko 4 minutes bei 48 sekundes, finišavo paskutinė – 146-a, o bendrojoje įskaitoje užima 97-ąją vietą:

1. Vera Koedooder (Olandija) 2 val. 24 min. 52 sek. 2. Chloe Mcconville (Australija) atsiliko 2 min. 22 sek. 3. Trixi Worrack (Vokietija) 3:02 4. Barbara Guarischi (Italija) 3:02 5. Marta Tagliaferro (Italija) 3:02 ... 64.Inga Čilvinaitė 3:29 ... 146.Agnė Šilinytė 4:48

Bendrojoje įskaitoje I.Čilvinaitę nuo lyderės skiria 3 minutės ir 38 sekundės, A.Šilinytę – daugiau nei 12 minučių: