2013 05 27

Dviratininkų lenktynėse Vokietijoje Ignatas Konovalovas buvo 43-ias, o Aidis Kruopis liko 56-as

34-ą kartą Vokietijoje vykusiose daugiadienėse „Bayern-Rundfahrt“ dviratininkų lenktynėse „Team MTN Qhubeka“ ekipos narys Ignatas Konovalovas užėmė 43-ąją vietą, o „Orica Green Edge“ komandai atstovaujantis Aidis Kruopis liko 56-as tarp 73-jų varžybas baigusių (startavo 139-i) sportininkų.
Lenktynių akimirkos
Ignatas Konovalovas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lenktynių nugalėtojų bendrojoje įskaitoje tapusiam Adrianui Maloriui iš Italijos I. Konovalovas pralaimėjo 15 min. 34 sek., o A. Kruopis nuo italo atsiliko 26 minutėmis ir 39 sekundėmis:

1. Adriano Malori (Italija) 19:28:20

2. Geraintas Thomasas (D. Britanija) atsiliko 23 sek.

3. Janas Barta (Čekija) 26

4. Jeremy Roy'us (Prancūzija) 33

5. Simonas Geschke (Vokietija) 33 ...

43.Ignatas Konovalovas 15:34 ...

56.Aidis Kruopis 26:39 ...

73.Alexas Frame (N. Zelandija) 47:47

Sekmadienį paskutinį - penktąjį - etapą Aidis Kruopis baigė su pagrindine grupe ir finišo liniją kirto tryliktas.

169,8 km distanciją greičiausiai įveikė australas Heinrichas Haussleris, kuriam lygiai dvi minutes pralaimėjęs I. Konovalovas liko 71-as:

1. Heinrichas Haussleris (Australija) 4 val. 24 min. 18 sek.