2010 07 26

Edita Pučinskaitė daugiadienėse dviratininkių lenktynėse Vokietijoje finišavo antra

Vokietijoje pasibaigusiose daugiadienėse šešių etapų „International Thüringen Rundfahrt der Frauen“ dviratininkių lenktynėse antrąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Gauss RDZ ORMU“ ekipos narė Edita Pučinskaitė.
E.Pučinskaitė
E.Pučinskaitė / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkė 2 minutes ir 56 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai rusei Olgai Zabelinskajai.

Trys „Safi–Pasta Zara“ komandos lietuvės tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Svetana Pauliukaitė buvo 26–a, Vilija Sereikaitė – 36–a, o Inga Čilvinaitė – 43–čia.

Sekmadienį 134,5 km šeštojo etapo nugalėtoja tapo olandė Iris Slappendel (3:50:26), šešiolikta finišavo S. Pauliukaitė (+2 min. 26 sek.), 21–a – E. Pučinskaitė (+2:26), 32–a – V. Sereikaitė (+2:26), 39–a – I. Čilvinaitė (+8:41).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius