2011 09 11

Edvino Krungolco ir Justino Kinderio fiasko šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate

Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate fiasko patyrė Lietuvos vyrai. Finalinėse varžybose 38 metų Edvinas Krungolcas ir 24 metų Justinas Kinderis užėmė atitinkamai vos 28 ir 33 vietas.
Edvinas Krungolcas
Edvinas Krungolcas liko vos 28-as. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Olimpinis vicečempionas E.Krungolcas penktadienį vykusiose atrankos varžybose buvo pademonstravęs antrą rezultatą, tačiau to pakartoti finale jam nepavyko.

Fechtavimosi rungtyje E.Krungolcas buvo 33-ias (664 tšk.), plaukimo – 15-as (1300), jojimo – 25-as (1096), o jungtinėje šaudymo ir bėgimo – 19-as (2468). Iš viso E.Krungolcas surinko 5528 taškus ir tarp 36-ių finalo dalyvių užėmė 28 vietą.

Dar prasčiau sekėsi J.Kinderiui. Surinkęs 5340 taškų jis liko 33-ias. Fechtavimosi rungtyje J.Kinderis užėmė 23-ią vietą (784 tšk.), plaukimo – 18-ą (1292), jojimo – 33-ią (868), o jungtinėje šaudymo ir bėgimo – 27-ą (2396).

Pasaulio čempionu tapo dukart olimpinis čempionas rusas Andrejus Moisejevas (5964), aplenkęs kitą Rusijos penkiakovininką Aleksanderį Lesuną (5944) ir vengrą Adamą Marosi (5924).

Priminsime, jog šeštadienį vykusiame moterų varžybų finale bronzos medalį Lietuvai iškovojo 27 metų Laura Asadauskaitė.