2012 06 04

Elitinį „Vilnius Challenge“ iššūkį įveikė vienintelė komanda – Vitalijus Petrulis ir Regimantas Kavaliauskas

Šeštadienį, birželio 2 d., Vilnių sudrebino komandinės multisporto ir ištvermės varžybos „Vilnius Challenge“, kuriose jėgas išbandyti ryžosi daugiau nei 750 mėgėjų ir profesionalų atletų.
Elito grupės nugalėtojai – Vitalijus Petrulis ir Regimantas Kavaliauskas
Elito grupės nugalėtojai – Vitalijus Petrulis ir Regimantas Kavaliauskas / Organizatorių nuotr.

Varžybų metu, dalyviai mėgėjai savo pranašumą įrodinėjo bandydami įveikti beveik 40 km ilgio atkarpą. Elito sportininkams, finišo link, teko įveikti kone dvigubai daugiau – beveik 70 km.

„Labai smagu, kad renginys kas metai populiarėja ir vis daugiau žmonių ryžtasi iššūkiui – išbandyti savo jėgas. Šiemet, nepaisant lietingo oro, startavo praktiškai visi užsiregistravę dalyviai“, – sakė vienas iš varžybų sumanytojų Vytenis Benetis.

Elito grupėje varžėsi 35 komandos: 25 vyrų, 8 mišrios ir 2 moterų komandos. Absoliutūs varžybų nugalėtojai, pirmavę praktiškai visą varžybų laiką ir vieninteliai radę visus varžybų punktus – „Igtisa Team“ (Vitalijus Petrulis ir Regimantas Kavaliauskas), varžybų trasą įveikę per 8 val. 44 min. 8 sek.

Antroje vietoje liko suomiai – „Omjakon Turku“ komanda, treti – švedai „AXA-Adidas“ komanda. Nei antrosios, nei trečiosios vietos nugalėtojams nepavyko surasti visų punktų iki varžybų pabaigos.

Atkakliausia varžybų kova vyko vyrų mėgėjų grupėje: iš 385 varžyboms užsiregistravusių komandų – net 210 varžėsi šioje grupėje. Greičiausiai varžybų trasą įveikė „Vilniaus taupomosios kasos“ komanda (R.Pogorelovas ir A. Barkauskas). Nugalėtojų laikas – 4 val. 24 min. 23 sek.

Antri liko „Gulbinai” (M.Grašys ir J.Garšva), kuriuos nuo nugalėtojų skyrė tik šiek daugiau nei 2 minutės. Trečioji vieta atiteko daugkartiniams varžybų lyderiams – „Robinzonada Adventure Team“ (A.Dolgovas ir V.J.Gvildys), laikas – 4:34:39.

Mišrioje mėgėjų grupėje dalyvauti užsiregistravo 78 komandos. Nugalėtojai – „G-Sportas“ komanda (G.Tirmakas, K.Rybakovaitė) finišą pasiekė per 5:18:26. Antri liko „Dama“ komanda (T. Žilinskas, K. Jovaišienė), kurie nuo nugalėtojų atsiliko vos per puse minutės. Treti – „Tapu Šliapu“ (E. Buožys, S. Merkytė), laikas – 5:26:28.

Dalyvauti moterų mėgėjų grupėje užsiregistravo 18 komandų. Stipriausios buvo „FlaRe“ (R. Kalvaitytė, S. Zaikova) komandos merginos, įveikusios varžybų išbandymus per 6:08:50. Antrąją vietą grupėje užėmė „Montis Magia Kita kairė“ (S. Kanapienytė, I. Bitinaitė), trečiąją – „V&A“ (A.Šilerytė, V.Repšytė).

Visus „Vilnius Challenge 2012“ rezultatus rasite čia.