Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Energija“ džiaugiasi permainomis Lietuvos ledo ritulio valdžioje

P.Nausėdos nušalinti nuo užimamų pareigų R.Bučiui nepavyko
15min fotomontažas / Vienas iš ultimatumą atsistatydinti R.Bučiui (dešinėje) paskelbusių Lietuvos ledo ritulio ir „Energijos“ žaidėjų P.Nausėda (kairėje) džiaugiasi vykstančiomis permainomis LLRF
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) valdymo sistemos pertvarkos siekę Elektrėnų „Energijos“ žaidėjai yra patenkinti vykdomais darbais, rašoma „Energijos“ pranešime spaudai.

Pirmadienį jau trečią kartą į atvirą posėdį susirinkęs LLRF vykdomasis komitetas aktyviai planavo būsimosios federacijos darbo gaires bei ruošė naujų įstatų projektą, kuriuose bus numatyta kitokia, nei buvo iki šiol valdymo organų struktūra.

Šiuose paskutiniuose trijuose vykdomojo komiteto posėdžiuose, buvo prijungi 36 nauji LLRF narai ir paskirtas neeilinio LLRF narių susirinkimo posėdis, kuriame bus sprendžiami klausimai dėl naujų įstatų tvirtinimo ir naujų LLRF organų rinkimo, bei senų atšaukimo. Naujų įstatų projekte aukščiausias LLRF valdymo organas visuotinis narių susirinkimas, o pagrindinis kolegalus valdymo organas  - Taryba. Prezidentui suteikiamas LLRF vizitinės kortelės vaidmuo.

„Pripažinsiu, kad to ir siekėme. Dabartinio LLRF prezidento pavyzdys tik įrodo, kad negali visa valdžia priklausyti vienam žmogui, kuris jaučiasi sunkiai pakeičiamas - kalbėjo „Energijos“ vadovas Petras Nausėda. – Siekėme, kad valdyme dalyvautų visi, Lietuvoje aktyviai veikiantys ledo
ritulio klubai, kurie pastaruoju metu tapo LLRF nariais, ir kurie dabar jau turės galimybę rinkti savo atstovus į kolegalų valdymo organą Tarybą.“

LLRF Taryba, susidedanti iš 9 visuomeniniais pagrindais dirbančių asmenų: skiria LLRF vykdantįjį direktorių ir finansininką, šaukia LLRF narių susirinkimus ir pateikia juose svarstytinus klausimus, tvirtina Lietuvos nacionalinių rinktinių sudėtis ir jų trenerius, tvirtina delegacijų, išvyksiančių į tarptautines varžybas, sudėtis, tvirtina ledo ritulio renginių, kuriuos organizuoja LLRF sąmatas ir ataskaitas, priima sprendimus dėl kitų juridinių asmenų steigimo ir dėl tapimo juridinių asmenų dalyviu, sprendžia dėl ilgalaikio turto perleidimo, nuomos, priima bet kokius sprendimus dėl lėšų skolinimosi, priima sprendimus dėl ilgalaikio turto įsigijimo ir įkeitimo, sprendžia visus kitus klausimus nepriskirtus narių susirinkimui ar kitų organų kompetencijai.

LLRF Tarybos veiklą kontroliuos Prezidento skiriamas Revizorius.

„Viskas puiku, to ir siekėme. Viskas krypsta tik į gerąją pusę. Galutinis taškas perversme turėtų būti padėtas kovo 15 d., kai pirmą kartą demokratiniu keliu bus renkamas LLRF prezidentas, taryba ir kiti organai - kalbėjo „Energijos“ puolėjas Martynas Šlikas. – Labai džiaugiuosi, kad dabartinis prezidentas Rolandas Bučys bei kiti dabartiniai LLRF vykdomojo komiteto nariai, pajutę visuomenės spaudimą nekaišo pagalių į kol kas puikiai riedančius mūsų siektų permainų ratus, juk šiuo metu LLRF nariais jau yra 40 klubų, o ne 6, kaip buvo iki šiol“.

Komentarai
Temos Ledo ritulys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką